AA1218FK-0730R9L
MFR.Part #
AA1218FK-0730R9L
JLCPCB Part #
C4218540
Description
-55℃~+155℃ 1W 30.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS