AA1218FK-0730K9L
MFR.Part #
AA1218FK-0730K9L
JLCPCB Part #
C4218880
Description
-55℃~+155℃ 1W 30.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS