AA1218FK-072R87L
MFR.Part #
AA1218FK-072R87L
JLCPCB Part #
C3947423
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.87Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS