AA1218FK-072K87L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA1218FK-072K87L
JLCPCB Part #
C1730238
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.87kΩ 200V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS