AA1218FK-072K05L
MFR.Part #
AA1218FK-072K05L
JLCPCB Part #
C1730230
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.05kΩ 200V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS