AA1218FK-0728R7L
MFR.Part #
AA1218FK-0728R7L
JLCPCB Part #
C1730242
Description
-55℃~+155℃ 1W 28.7Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS