AA1218FK-0726R7L
MFR.Part #
AA1218FK-0726R7L
JLCPCB Part #
C1701827
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 26.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS