AA1218FK-0726R1L
MFR.Part #
AA1218FK-0726R1L
JLCPCB Part #
C1701823
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 26.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS