AA1218FK-07261RL
MFR.Part #
AA1218FK-07261RL
JLCPCB Part #
C4063062
Description
-55℃~+155℃ 1W 261Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS