AA1218FK-0724R9L
MFR.Part #
AA1218FK-0724R9L
JLCPCB Part #
C1701992
Description
-55℃~+155℃ 1W 24.9Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS