AA1218FK-0724R3L
MFR.Part #
AA1218FK-0724R3L
JLCPCB Part #
C1702001
Description
-55℃~+155℃ 1W 24.3Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS