AA1218FK-07243KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA1218FK-07243KL
JLCPCB Part #
C4144795
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 1W 243kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS