AA1218FK-0722KL
MFR.Part #
AA1218FK-0722KL
JLCPCB Part #
C4028585
Description
-55℃~+155℃ 1W 22kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS