AA1218FK-07215KL
MFR.Part #
AA1218FK-07215KL
JLCPCB Part #
C4033691
Description
-55℃~+155℃ 1W 215kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS