AA1218FK-0720K5L
MFR.Part #
AA1218FK-0720K5L
JLCPCB Part #
C1702094
Description
-55℃~+155℃ 1W 20.5kΩ 200V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS