AA1218FK-07200KL
MFR.Part #
AA1218FK-07200KL
JLCPCB Part #
C1702092
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 200kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS