AA1218FK-071R91L
MFR.Part #
AA1218FK-071R91L
JLCPCB Part #
C1703399
Description
-55℃~+155℃ 1.91Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS