AA1218FK-071R8L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA1218FK-071R8L
JLCPCB Part #
C3944192
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS