AA1218FK-071R69L
MFR.Part #
AA1218FK-071R69L
JLCPCB Part #
C1703316
Description
-55℃~+155℃ 1.69Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS