AA1218FK-071R58L
MFR.Part #
AA1218FK-071R58L
JLCPCB Part #
C1703348
Description
-55℃~+155℃ 1.58Ω 1W 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS