AA1218FK-071R54L
MFR.Part #
AA1218FK-071R54L
JLCPCB Part #
C1703340
Description
-55℃~+155℃ 1.54Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS