AA1218FK-071R33L
MFR.Part #
AA1218FK-071R33L
JLCPCB Part #
C1703292
Description
-55℃~+155℃ 1.33Ω 150V 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS