AA1218FK-071K78L
MFR.Part #
AA1218FK-071K78L
JLCPCB Part #
C1702047
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS