AA1218FK-071K65L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA1218FK-071K65L
JLCPCB Part #
C4096783
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS