AA1218FK-071K43L
MFR.Part #
AA1218FK-071K43L
JLCPCB Part #
C4134438
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS