AA1218FK-071K1L
MFR.Part #
AA1218FK-071K1L
JLCPCB Part #
C4071595
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS