AA1218FK-071K13L
MFR.Part #
AA1218FK-071K13L
JLCPCB Part #
C4127655
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS