AA1218FK-0719R6L
MFR.Part #
AA1218FK-0719R6L
JLCPCB Part #
C3960435
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS