AA1218FK-0719R1L
MFR.Part #
AA1218FK-0719R1L
JLCPCB Part #
C4230312
Description
-55℃~+155℃ 19.1Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS