AA1218FK-07191RL
MFR.Part #
AA1218FK-07191RL
JLCPCB Part #
C1702210
Description
-55℃~+155℃ 191Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS