AA1218FK-0716RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA1218FK-0716RL
JLCPCB Part #
C1702225
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 150V 16Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS