AA1218FK-0716K9L
MFR.Part #
AA1218FK-0716K9L
JLCPCB Part #
C1702234
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS