AA1218FK-0715K4L
MFR.Part #
AA1218FK-0715K4L
JLCPCB Part #
C3949913
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS