AA1218FK-07154KL
MFR.Part #
AA1218FK-07154KL
JLCPCB Part #
C3918368
Description
-55℃~+155℃ 154kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS