AA1218FK-07147RL
MFR.Part #
AA1218FK-07147RL
JLCPCB Part #
C4198143
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS