AA1218FK-07143KL
MFR.Part #
AA1218FK-07143KL
JLCPCB Part #
C1702373
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS