AA1218FK-0712K4L
MFR.Part #
AA1218FK-0712K4L
JLCPCB Part #
C1702309
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS