AA1218FK-07124RL
MFR.Part #
AA1218FK-07124RL
JLCPCB Part #
C3937613
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS