AA1218FK-07120RL
MFR.Part #
AA1218FK-07120RL
JLCPCB Part #
C1702163
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS