AA1218FK-0711R8L
MFR.Part #
AA1218FK-0711R8L
JLCPCB Part #
C1702168
Description
-55℃~+155℃ 11.8Ω 150V 1W Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS