AA1218FK-0711K5L
MFR.Part #
AA1218FK-0711K5L
JLCPCB Part #
C1702353
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS