AA1218FK-0710RL
MFR.Part #
AA1218FK-0710RL
JLCPCB Part #
C1706295
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS