AA1218FK-0710KL
MFR.Part #
AA1218FK-0710KL
JLCPCB Part #
C1702399
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS