AA1210JR-0791RL
MFR.Part #
AA1210JR-0791RL
JLCPCB Part #
C2119971
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 91Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS