AA1210JR-07750KL
MFR.Part #
AA1210JR-07750KL
JLCPCB Part #
C2120261
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 750kΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS