AA1210JR-076K8L
MFR.Part #
AA1210JR-076K8L
JLCPCB Part #
C2120254
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS