AA1210JR-07680RL
MFR.Part #
AA1210JR-07680RL
JLCPCB Part #
C2120069
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 680Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS