AA1210JR-07620RL
MFR.Part #
AA1210JR-07620RL
JLCPCB Part #
C2120129
Description
-55℃~+155℃ 150V 500mW 620Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS