AA1210JR-07620KL
MFR.Part #
AA1210JR-07620KL
JLCPCB Part #
C2120464
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 620kΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS