AA1210JR-0756RL
MFR.Part #
AA1210JR-0756RL
JLCPCB Part #
C2120083
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 56Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS